В Україні подорожчають внутрішні та закордонні паспорти. Уточнено

8165 0
Зміни запрацюють із 1 липня.
фото: konkurent.in.ua

фото: konkurent.in.ua

Із 1 липня в Україні зросте вартість оформлення внутрішнього та закордонного паспортів. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 24 квітня, на засіданні Кабміну

Читайте також: Міграційна служба запустила чат-бота для консультацій щодо оформлення документів

Як пише UBR, спершу зміни мали запрацювати з 1 травня, втім дату змістили. Ініціатором подорожчання став міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який аргументував рішення тим, що з 2017 року витрати міграційної служби значно зросли, тож на 44,2% зросла й собівартість послуг.

Платити за внутрішній паспорт необхідно лише у випадку його заміни чи втрати. Змінилась також вартість біометрики, проїзних документів та інших посвідчень.

Плата за видачу громадянина України при заміні чи втраті становитиме: у термін до 20 днів – із 87 до 127 грн, у термін до 10 днів – із 174 до 252 грн.

Читайте також: Що робити, якщо загубили паспорт за кордоном. Роз'яснення Мін'юсту

Вартість закордонного паспорта нині становить 253 грн за адмінпослугу і 304 грн за бланк (557 грн разом). У випадку, якщо паспорт необхідно виготовити за 7 днів, вартість адмінпослуги подвоюють (810 грн). Після подорожчання вартість біометричного паспорта зміниться відповідно 352 грн та 704 грн.


Читайте також: