В Україні посилили вимоги до туроператорів, щоб убезпечити туристів

676 0
Відтепер оператори повинні надавати фінансові гарантії та попереджати про затримки рейсів.
фото: mnen.tk

фото: mnen.tk

Сьогодні, 22 травня, Кабінет міністрів України ухвалив зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Тепер для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами: це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи. Туроператор повинен відновити суму фінансової гарантії наступного робочого дня після випадку, коли довелось сплатити відшкодування туристу.

Читайте також: Зі Львова в Ізраїль. Як потрапити у місце зустрічі трьох релігій

Також туроператор, що надає послугу, пов’язану з перевезенням туристів має за 8 та за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення. У разі затримки рейсу на понад 4 години, туроператор має розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування – Мінекономрозвитку.

Туроператори на власному веб-сайті відтепер мають надавати усю інформацію про турагентів, з якими вони працюють, вказуючи термін дії агентського договору.

Читайте також: Львів'яни майже добу не можуть вилетіти на відпочинок у Туреччину. Що сталось

Також ухвалені зміни передбачають, що туроператори зобов’язані забезпечувати усі необхідні умови для доступності маломобільних груп населення до місць їх проживання під час їх відпочинку.  

Недотримання будь-якої з цих вимоги може тягнути за собою анулювання ліцензії туроператора.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар