В Україні презентували проекти нових підручників для 5 та 10 класів

2096 0
Для ознайомлення з фрагментами підручників учителям необхідно відвідати сайт, обрати необхідний розділ та назву книжки.
фото: vestnik.in.ua

фото: vestnik.in.ua

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення педагогічних працівників з електронними версіями фрагментів підручників для учнів 5-х та 10-х класів. Демонстрація електронних версій триватиме до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти. Про це повідомляє Osvita.ua.

Для ознайомлення з фрагментами підручників учителям необхідно відвідати сайт, обрати необхідний розділ та назву підручника. Вибір підручників, здійснений учителями та викладачами, має бути затверджений педагогічною радою закладу освіти, відповідно до інструктивно-методичних матеріалів МОН щодо здійснення вибору.

Результати вибору підручників учителями заклади освіти мають подати до Інституту освітньої аналітики з 23 по 27 квітня 2018 року.

Читайте також: Як підготуватися до ЗНО онлайн онлайн. Пробні тести  

Також учителі можуть звернутися в Call-центр для допомоги під час конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів за номером телефону 044 248-30-60, або надіславши листа на пошту o.dubovik@imzo.gov.ua.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!