В Україні пропонують змінити умови техогляду

868 1
Перш за все, у МВС планують запустити єдиний реєстр техогляду.
Фото: Народна правда

Фото: Народна правда

У МВС розробили проект постанови, яка затвердить порядок верифікації виданих автомобілістам талонів техконтролю. Про це повідомляє Ubr.ua.

Читайте також: Які автівки мають проходити техогляд і де це зробити у Львові

Нині регулярний техогляд повинні проходити лише окремі категорії авто. Хоча дати запуску обов’язкового огляду всіх авто не призначили, втім до 2022 року Україна зобов’язана повернути цю процедуру, оскільки це передбачено угодою про асоціацію з ЄС.

Перш за все, у МВС планують запустити єдиний реєстр техогляду, куди завантажуватимуть інформацію із сертифікованих центрів проходження техогляду.

Експерт після перевірки повинен буде завантажити в базу фотографії процесу перевірки: фар, гальмівної системи та вогнів, шин, кабіни, лобового скла без тріщин, справного кузова, одометра.

Читайте також: В Україні запрацювали зміни до техогляду авто

Нагадаємо, з 1 травня, згідно з постановою Кабміну від 23 січня, паперовий протокол про проходження техогляду видають разом із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Власник або водій авто має закріпити її у правій верхній частині вітрового скла з внутрішнього боку.

Додамо, що цього року відновили обов’язковий техогляд для авто, який скасували 2011 року. 

 

 


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
14 Липня, 2019 17:35
666 ... усюди оті "працюни-роботуни" тільки щось змінюють чи пАкрАщують ... бо створити-побудувати щось , то вони на таке не вчились ...