В Україні скасували термін «вищий навчальний заклад»

3404 0
Термін «ВНЗ» замінили на «заклад вищої освіти».
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

В Україні скасували термін «вищий навчальний заклад» та замінили його на термін «заклад вищої освіти», що відповідає новому закону «Про освіту». Відповідну постанову уряд схвалив 25 квітня, інформує Радіо Свобода з посиланням на прес-службу МОН.

Читайте також: Новий закон про освіту. Що реально зміниться, коли буде результат і що може піти не так

У МОН додають, що цією постановою також змінили можливості діячів культури і мистецтв для отримання вченого звання доцента.

«У попередній редакції порядку вчене звання доцента присвоювалось діячам культури та мистецтв, які мають суспільне визнання, в результаті чого отримали почесне звання "Народний артист України", "Народний художник України", "Народний архітектор України", "Заслужений діяч мистецтв". Тепер цей список розширено званнями "Заслужений артист України", "Заслужений художник України", "Заслужений архітектор України", "Заслужений працівник культури України", "Заслужений майстер народної творчості України"», – пояснив заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.

Читайте також: Учителям пропонують взяти участь у «нобелівській премії» для освітян

Нагадаємо: Верховна Рада України схвалила нове законодавство про освіту торік у вересні. Основними нововведеннями в освіті стала 12-річна середня школа, нові підходи до розвитку вчителя та правила вступу до першого класу.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!