В Україні створили платформу для реалізації ідей винахідників

1740 0
11 листопада розпочав роботу проект «Ідеї, які змінюють світ», який ініціював Інститут модернізації методів освіти при Міністерстві освіти України, сайт якого створено за підтримки «Google Україна».
фото: ifc.ua, cikavi-fakty, ua-01.com

фото: ifc.ua, cikavi-fakty, ua-01.com

На новій платформі будь-хто може запропонувати оригінальну ідею і знайти однодумців для її реалізації. У Google розраховують, що сайт стане платформою, яка збере співтовариство винахідників з України і дасть їм можливість об'єднуватися в роботі над цікавими ідеями, втілювати їх у життя у спільних проектах.

Запропонувати ідею можна, заповнивши форму на головній сторінці сайту. Після модерації ваш проект з'явиться в розділі «Нові ідеї».

Серед ідей, які вже з’явились на сайті: пристрій для боротьби з ураганами, опріснення морської води, проект з швидкого вирощування устриць та інші.

Також на ресурсі Ідеї, що змінюють світ розповідається про низку відомих українських наукових та технічних винаходів, зокрема перший електричний трамвай, турбореактивний двигун, технологія зварювання у відкритому космосі і перший континентальний комп'ютер в Європі.

Джерела: ain.ua, media sapiens

Опублікувала Мар’яна Федина

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!