В Україні заборонили вакцину від кору «Пріорикс»

13542 0
Держлікслужба заборонила незареєстровану вакцину від кору, паротиту та краснухи «Пріорикс», яку виробляють в Італії, але упаковують у Росії.
Фото: positime.ru

Фото: positime.ru

В Україні заборонили партію вакцини від кору, паротиту та краснухи «Пріорикс». Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Держлікслужби.

Як роз’яснюють в документі, партія вакцини «заборонена на підставі встановлення факту наявності в обігу на території України незареєстрованого лікарського засобу».

Читайте також: Ярема Возниця про дитячі хвороби, вакцинацію та вибір лікаря

Відповідно до даних Міністерства охорони здоров'я України, виробляє вакцину італійська «Фідія Фармацеутици С. п. а.», а упаковкою і випусковим контролем якості займається російська ТОВ «Сміт Кляйн Бічем-Біомед». МОЗ доручив реалізаторам вакцини вилучити її з обігу для подальшої утилізації або знищення. Контроль за виконанням доручення здійснюватимуть територіальні органи Держлікслужби.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!