В Україні запустили платформу, яка допомагатиме батькам розвивати навички у дошкільнят

430 0
Платформа виконує роль помічника для батьків дітей 3-6 років і вирішує завдання пошуку методики до конкретної ситуації розвитку дитини.
фото: ridna.ua

фото: ridna.ua

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку. Її розробили, аби допомагати батькам розвивати навички у дітей. Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

У межах кампанії НУМО створили спеціальні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи. Також НУМО допоможе батькам краще зрозуміти важливість якісного навчання дитини, поняття м'яких навичок (soft skills), методології та практики розвитку м'яких навичок і технічних навичок (hard skills).

Читайте також: Що написали абітурієнти у творах на ЗНО

По-перше, платформа виконує роль помічника для батьків дітей 3-6 років і вирішує завдання пошуку конкретної методики до конкретної ситуації розвитку дитини дошкільного віку. Numo_bot буде розсилати чіткі і зрозумілі вправи про те, як розвинути той чи інший навик у дошкільника.

По-друге, контент-платформа також надаватиме конкретні методики, вправи для розвитку певних навичок. По-третє, звідти можна почерпнути інформацію про гармонійне спілкування з дитиною та знайти матеріали для розвитку навичок дотримання санітарних правил і дистанції.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!