В Україні збудують гірськолижний курорт, що прийматиме 28 тисяч туристів

5767 0
У Рахівському районі Закарпатської області мають намір збудувати курорт «Свидовець». Такої домовленості досягнув голова Закарпатської обладміністрації із власниками курорту «Буковель», – інформують у прес-службі Закарпатської обласної адміністрації.
Фото: familyhotelposta.com

Фото: familyhotelposta.com

«Ми дійшли принципової згоди з власниками «Буковелю» – курорт буде продовжений на Закарпатті. Це буде крупний курортний центр із назвою «Свидовець», який прийматиме до 28 тисяч туристів одночасно», – прокоментував голова Закарпатської обласної державної адміністрації Генадій Москаль.

У повідомленні йдеться про будівництво близько 60-ти готельних споруд різного типу, 33 підвісних канатних доріг, облаштування 230 км лижних трас. Крім того, планується відкрити близько 120 закладів харчування, а також магазини, фітнес-центри та медичні установи, банківські відділення, багаторівневі парківки для автомобілів. Заплановане навіть будівництво приватного аеродрому з довжиною злітної смуги 1000 м для посадки невеликих літаків.

Голова Закарпатської ОДА запевняє, що представники «Буковелю» вже приїхали на Закарпаття й працюють в облдержадміністрації над оформленням дозвільної документації.

Нагадаємо, цього річ узимку у місті Борислав, Львівської області, відкрили новий гірськолижний курорт «Буковиця». Урочисте відкриття традиційно супроводжувалось літургією, а священики освятили схили та витяги курорту. 

 

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар