Кількість безробітних на Львівщині збільшилась удвічі

1670 0
Найбільше карантин вдарив по мікро-, малому та середньому бізнесу.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Кількість безробітних на Львівщині у порівнянні із минулим роком збільшилась удвічі. Найбільше карантин вдарив по малому і середньому бізнесу. Про це у коментарі Тvoemisto.tv розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. 

Читайте також: Біля Львова зведуть величезний торговельний комплекс

«Безробіття у нас стрімко зростає. За даними обласного управління статистики, за 9 місяців 2020 року кількість безробітних склала 84,1 тисяч осіб. Зараз на обліку у Львівському обласному центрі зайнятості перебуває 28,2 тисячі осіб. Торік в такий період ця цифра була удвічі меншою», – каже він.

Найбільше карантин вдарив по мікро-, малому та середньому бізнесу.

Максим Козицький каже, що допомогу з часткового безробіття під час карантину, яку виплачують через центри зайнятості, отримали понад 40 тисяч мешканців області.

При цьому наступного року в області планують створити не менше, ніж 5 тисяч робочих місць. На Мостищині планують збудувати парк агропереробки «ФрутБанк», а у Сокільниках, поблизу Львова, великий «Епіцентр», він стане логістичним центром за аналогією американського «Амазону».

«Наші мікро- та малі підприємці активно користуються Програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Вона дає можливість реалізувати інвестиційні проєкти, поповнити обігові кошти, рефінансувати кредити, отримані до введення карантину. За час дії програми на Львівщині видали понад 650 кредитів на суму 1 мільярд 179 млн. грн», – каже він.

Читайте також: Які професії будуть найуспішнішими у майбутньому

Також в області діє декілька програм для підтримки бізнесу, запевняє посадовець. Перша дає змогу відшкодувати частину відсотків за кредитами підприємцям, які працюють у галузі деревообробки, виробництва меблів, виробництва харчових продуктів, легкої промисловості. Водночас програма для агровиробників передбачає компенсацію відсотків за кредитами.

Вікторія Савіцька

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!