З 13:00 15 листопада до 22:00 21 січня 2018 року буде закритим для руху громадського і приватного транспорту відтинок вулиці Личаківської між Круп’ярською та Черемшини, розповів сьогодні на брифінгу директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.
За його словами, закриття цього відрізу відтягували до останнього моменту з огляду на прогнозовані проблеми з транспортним сполученням між центром та верхньою частиною Личаківської, Винник і Майорівки. Перекрити рух доводиться через значний обсяг інженерних робіт з колектором.
«Ми до останнього тягнули з перекриттям, однак змушені це зробити, бо на цій ділянці дуже великий обсяг робіт з каналізаційним колектором», – сказав Береза. За його словами, в окремих місцях доведеться копати на глибину до 8 метрів.
Читайте також: Вулицю Личаківську у Львові ремонтуватимуть у три етапи: деталі
Натомість в. о. начальника управління транспорту Олег Партика повідомив, що у зв’язку із перекриттям руху, буде змінено маршрути 9 автобусів.
Зокрема, маршрут №15 курсуватиме в обох напрямках по вулиці Зеленій, маршрут №5а – до Винників: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Богданівська – Старознесенька – Кордуби – Хмельницького – Замарстинівська – площа Різні;
№5Н – до центру: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; від центру: Зелена – Студентська – Мечниква – Личаківська – далі за маршрутом;
№47а – до центру: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; від центру: Зелена – Пасічна – Вашингтона – Зелена – Студентська – Личаківська і далі за маршрутом;
№36 – в напрямку Винників: Некрасова-Черемшини-Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Богданівська – Старознесенька – Кордуби – Хмельницького – Замарстинівська – далі за маршрутом;
№29 – до Винників: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Пасічна – Студентська – Мечникова – Личаківська і далі за маршрутом;
№50 – Мечникова – Зелена – Вашингтона – Пасічна – Таджицька і у зворотному напрямку;
№18 – Некрасова – Черемшини (до стадіону СКІФ) і в зворотному напрямку;
№39 – Ялівець – Богданівська – Кукурудзяна – Липинського – далі за маршрутом до вулиці Некрасова – Черемшини (стадіон СКІФ).
Студентські шатлбаси в обох напрямках курсуватимуть по вулиці Зеленій.