Від сьогодні тимчасово не курсуватиме тролейбус №10

1157 0
На рейси автобусу 2а, який курсує за схожим із тролейбусом №10 маршрутом, додадуть 2 автобуси.
Фото: Андрій Бойко

Фото: Андрій Бойко

Від сьогодні, 9 липня, у Львові тимчасово скасовують тролейбусний маршрут №10, який курсував від вул. Ряшівської до ЛНУ імені Івана Франка. Відновити його планують після закупівлі нового рухомого складу, набору нових водіїв та реконструкції контактної мережі на перехресті вул. Виговського — вул. Любінська з влаштуванням повороту ліворуч із вул. Виговського на вул. Любінську (в напрямку центру).

Читайте також: Чому закриття тролейбусного маршруту у Львові логічне

«Пасажири, що користуються тролейбусним маршрутом №10, не відчують жодної незручності, оскільки за схожим маршрутом курсує автобус 2А. Після тимчасового припинення курсування тролейбуса №10 на автобусному маршруті №2а додадуть два автобуси», — повідомив Ігор Могила.

Крім цього, вивільнені тролейбуси мають залучити на маршрутах №2, №9 та №12. Відміна руху трамвая №10 має знизити інтервал руху на вказаних маршрутах та забезпечити більш регулярні перевезення у південно-центральній частині міста.

Читайте також: Як виглядає тролейбусне депо у Львові. Фоторепортаж

Нагадаємо, цього року ЛКП «Львівелектротранс» за кошти Європейського банку реконструкцій і розвитку придбає 50 нових тролейбусів. Також у планах міста, на залишок кредитних коштів ЄБРР, хочуть побудувати нові контактні мережі на вулицях Пасічній-Зеленій, Хуторівці-Стрийській та до ТРЦ King-Cross.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар