Від сьогодні у Львові тимчасово не курсуватимуть три тролейбусні маршрути

1828 0
Тролейбус №5 не курсуватиме до жовтня цього року. Ще два тролейбуси змінять маршрут.
фото: Zaxid.net

фото: Zaxid.net

На вул. Шота Руставелі у Львові стартує капітальний ремонт дороги із заміною контактної мережі. У зв'язку з цим, 14 та 15 липня не курсуватимуть тролейбуси №5, №11 та №24.

Відтак тролейбус №24 відновить роботу після 14 липня і курсуватиме за зміненим маршрутом: Автовокзал — Стрийський ринок — вул. Вернадського («Санта-Барбара»). Тролейбус №11 курсуватиме за скороченим маршрутом  від кільця на перетині вулиць Зелена — Луганська до Сихівського кладовища. Для цього служба енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» облаштує можливість додаткового розвороту на кільці Зелена  Луганська.

Натомість тролейбусний маршрут №5 не курсуватиме до закінчення робіт — 1 жовтня 2018 року.

За словами голови Личаківської райадміністрації Івана Лозинського, на вулиці відремонтують 104 м дороги. Підрядником обрали ТОВ «Львівська дорожня служба», яка єдиною подавалася на конкурс.

Читайте також: На вул. Шота Руставелі перенесли тролейбусну зупинку

Нагадаємо, перший конкурс на ремонт вул. Шота Руставелі оголосили ще наприкінці березня. Тоді роботи мали тривати до 31 серпня. Втім торги так і не відбулися, а другий конкурс оголосили у травні, внаслідок чого терміни ремонту продовжили до кінця вересня.

 


Читайте також: