Відкрити відремонтовану трасу Східниця – Пісочна обіцяють за кілька тижнів. Фото

1417 0
Її ремонтують із 2017 року.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

Дорожники завершують ремонт дороги Східниця – Пісочна, довжиною  52, 5 кілометрів. Про це повідомили в ЛОДА.

Дорогу розпочали ремонтувати у 2017 році. Тоді відремонтували 20,6 км у вирівнюючому шарі та 13,3 км у верхньому шарі асфальтобетонного покриття. Через нестачу фінансування роботи призупинили.

За останній же рік на цю дорогу виділили 280 млн грн.

«Дорогу ремонтують на двох ділянках – Дрогобич – с. Пісочна та смт. Східниця – м. Борислав. На першій ділянці роботи практично завершили. Дорожники проклали конструктивні шари асфальтобетонного покриття з попереднім укріпленням основи, нанесли розмітку та встановили сучасні дорожні знаки маршрутного орієнтування, меж населених пунктів за європейським зразком», – каже заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

На ділянці Східниця – Борислав влаштували нижній та верхній шари покриття. Наразі завершують водовідведення, наносять розмітку та встановлюють дорожні знаки.

Дорогу ремонтує підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль- Південь». За кілька тижнів, обіцяють у ЛОДА, дорогу повністю відкриють для проїзду.

Нагадаємо, що біля Трускавця на Львівщині збудують новий відрізок дороги Східниця – Пісочна, що стане новою об'їзною дорогою для курортного міста.

Фото ЛОДА


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!