Політична реклама

Відпочивати біля водойм львів'яни можуть у Брюховичах та Винниках

1540 0
У Львові 22 водойми мають рекреаційне і декоративне призначення. У тому числі на 2 з них організовано масовий відпочинок людей на воді - Брюховичі та Винники.

Всі інші водні об’єкти в тому числі річки і потічки є невеликими природними і технічними (пожежними) водоймами, – повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Відтак, львів’янам нагадують правила безпечного відпочинку на воді.

Найбільш сприятливою для купання є безвітряна сонячна погода з температурою повітря 22°С та води 18°С. Найкращий час – ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Після тривалого перебування на сонці не пірнайте у воду з розбігу, а заходьте поступово, можна спочатку декілька раз зануритися у воду.

Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму, особливо для людей з хворим серцем. Плавати у воді потрібно не більше 20 хв.

Де купатися?

Купатися треба на пляжах, водних станціях, адже місця колективного відпочинку завжди мають необхідні засоби для надання допомоги потерпілим, та й коли поруч з вами є багато людей, то у разі небезпеки можна розраховувати на допомогу. Якщо у воді ви відчуваєте, що втрачаєте сили, або коли тіло зводять судоми, чи ви побачили потопельника, а самі не вмієте плавати,— не соромтеся, кличте на допомогу.

Де і як пірнати?

Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно. Перший стрибок краще робити ногами вниз – «солдатиком». Не пірнайте в мілких, темних та невідомих місцях, особливо з розбігу вниз головою, бо ви можете ударитися об дно, знепритомніти та втопитися.

Категорично забороняється:

 — заходити у воду в нетверезому стані;

 — запливати за територію пляжу, яка огороджена буйками;

 — підпливати до суден і моторних човнів, що рухаються;

 — стрибати у води із плавзасобів, споруд та предметів, які для цього не призначені;

 — використовувати для плавання надувні матраци, подушки, автомобільні камери, дошки, несправні човни;

 — допускати у воді грубі ігри з захопленням рук та ніг учасників;

 — подавати фальшиві сигнали біди;

 — засмічувати воду та береги водойми;

 — тим, хто не вміє плавати, заходити у воду глибше, ніж до пояса.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар