Відтепер Львів самостійно контролюватиме будівництво у місті

1385 0
Держархбудінспекція передає органам місцевого самоврядування повноваження з контролю за будівництвом на їх території. Відтепер львівська місцева влада самостійно реєструватиме й надаватиме дозвільні документи на будівництво об’єктів І-ІV категорій складності, а також перевірятиме будівельні майданчики та штрафуватиме порушників. Про це інформують у прес-службі облдержадміністрації.
фото: news.vashmagazin.ua

фото: news.vashmagazin.ua

Відповідний акт прийому-передачі повноважень Держархбудінспекції виконавчому комітету Львівської міської ради підписали сьогодні, 28 квітня.

Як зазначив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев, отримавши нові повноваження, місцева влада зможе ефективно перевіряти достовірність даних у деклараціях. Простіше буде здійснювати й містобудівний моніторинг, виявляти незаконні забудови та реагувати на порушення.

Також керівник Держархбудінспекції України наголосив, що Львів сьогодні посідає третє місце в Україні за темпами будівництва:

"Лише минулого року у місті здано в експлуатацію понад 100 багатоповерхових будинків. У порівнянні із 2014-им роком темпи будівництва зросли приблизно вдвічі", - зазначив Олексій Кудрявцев.

Зазначимо, що у приміщенні Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові (вул. Угорська, 7а) також можна буде отримати будь-яку консультацію з питань містобудування.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" Держархбудінспекція передає органам місцевого самоврядування повноваження з контролю за будівництвом на їх території. Закон також спрощує і деякі дозвільні та погоджувальні процедури.

 

Опублікувала Мар’яна Федина

...

Читайте також: