«Візз Ейр Україна» залишиться в Україні

1409 0
Авіакомпанія «Візз Ейр Україна», що входить до групи Wizz Air, зазначає, що новий порядок видачі призначень на авіамаршрути дозволить зберегти поточні призначення і виконувати згідно з ними авіарейси.
Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

У компанії відзначили, що позитивним моментом нового документа є те, що поточні напрямки вдасться зберегти, пише Економічна правда.

«Під час зустрічі в Мінінфраструктури глава Державіаслужби уточнив, що новий порядок дозволить авіакомпаніям зберегти поточні призначення на регулярні авіаперевезення. Якщо авіакомпанія планує подавати заявки на нові маршрути, вона буде повинна дотримуватися положень нового закону», - повідомили в авіакомпанії.

«Однак ми стурбовані тим, що вимога виконувати внутрішні рейси не дозволить нам розширювати нашу мережу доступних за ціною міжнародних перельотів. Також, ми не отримали відповіді, чому отримані нами призначення на перельоти з Києва до Риму, Барселони, Варшаву та Будапешт не були підписані главою Державіаслужби, що необхідно для того, щоб почати виконувати ці рейси», - зазначили "Візз Ейр Україна".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після набуття чинності нових правил видачі призначень на авіамаршрути «Віз Ейр Україна» може покинути український ринок авіаперевезень.

Довідка. Wizz Air (укр. Візз Ейр) — угорська бюджетна (лоу-кост) авіакомпанія, заснована у вересні 2003 року, займається пасажирськими авіаперевезеннями переважно країнами Центральної та Східної Європи. Станом на грудень 2010 року перельоти здійснюються у більш ніж 150 напрямках. Компанія «Візз Ейр Україна» обслуговує перельоти по 16 маршрутах в шість країн з двох українських міст.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар