Власників авто до 5 років оподаткують. За якими критеріями обиратимуть?

3793 0
У Мінфіні хочуть затвердити список автомобілів класу “люкс”, загальною вартістю понад 1 млн грн, які будуть обкладатися податком.
Фото: firstsocial.info

Фото: firstsocial.info

Про це розповіла заступник міністра фінансів Олена Макеєва. “Буде конкретний список автомобілів за марками і моделями. Правильно було б прив’язатися до вартості, але у нас немає єдиної бази вартості 5-річних автомобілів. А зобов’язати всіх власників автомобілів піти зробити оцінку – це додаткові витрати. Зрозуміло, що це нездійсненно. Існуючий критерій 3 літри несправедливий”, – говорить Макеєва.

Читайте також: Власників авто до 5 років оподаткують. Скільки доведеться платити?

За її словами, у відомстві підготували список автомобілів, які будуть обкладатися податком. “На наш погляд, правильним рішенням буде затвердити список автомобілів класу “люкс”, загальною вартістю понад 1 млн грн. Цей список буде затверджуватися Кабміном, за нашим задумом. Найменування марок автомобілів ми назвали лише як приклад, остаточного списку немає”, – сказала заступник міністра.

Крім того, Макеєва підкреслила, що основним критерієм буде клас автомобіля. “Тут основний критерій – клас автомобіля. Очевидно, що початкова ціна автомобіля класу “люкс” понад 1 мільйон гривень. Оцінювати п’ятирічні автомобілі ми не будемо. А остаточний список таких автомобілів затвердить Кабмін”, – зазначила чиновниця. За її словами, попередньо на 1 вересня бюджет отримав 281 млн гривень від податку на автомобілі.

Нагадаємо, невдовзі Міністерство фінансів представить нову податкову реформу. У ній передбачені нові податки для власників авто, вік яких менше 5 років.

Джерело: finance.ua

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!