Львівська партія, яка не пройшла у Раду, отримуватиме держфінансування

1534 0
Йдеться про 26 млн гривень на рік.
Фото: Новое время

Фото: Новое время

ВО «Свобода» може отримати 26 млн гривень фінансування на рік із держбюджету пропри те, що не подолала 5% бар’єр, аби пройти у новий парламент. Про це повідомляє Нromadske.ua.

Ці кошти для партії виділятиме держава впродовж п’яти років. Натомість, відповідно до закону «Щодо запобігання і протидії політичній корупції», усі партії, які отримали понад 2% голосів, повинні будуть звітувати про використання грошей.  

Додамо, що згідно з даними національного екзит-полу, на виборах у Раду понад 2% набирають 11 партій. Найбільшу частку отримає президентська партія «Слуга народу» — 537 мільйонів гривень кожного року, тобто понад 2,5 мільярди за 5 років, «Опозиційна платформа — за життя» — 141 млн за рік, «Європейська солідарність» — 109, «Батьківщина» — 93, «Голос» — 77, «Сила і честь» — 54, «Опозиційний блок» — 40, «Партія Шарія» — 38, «Радикальна партія Ляшка» — 34, «Українська стратегія Гройсмана» — 27, «Свобода» — 26.

Станом на зараз ЦВК опрацювала понад 50% протоколів, і 2,28% виборців віддали свій голос на користь «Свободи».Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар