Політична реклама

Водії Львова паркують авто у пішохідних зонах

716 0
Львівські водії масово нехтують заборону їздити і паркуватися у центральній частині міста, де визначені пішохідні зони, зокрема, і на площі Ринок. Соціальні мережі переповнені фотографіями з порушниками.
Фото: www.facebook.com/yurko.nazaruk

Фото: www.facebook.com/yurko.nazaruk

Водночас представників ДАІ, які мали б стежити за дотриманням правил руху, на місці немає, повідомляє Zik.

Так, при в’їзді на площу Ринок встановлені знаки, що попереджають про заборону руху автотранспорту на території пішохідної зони. Втім у центральній частині міста за півтори години нарахували понад 20 автівок-порушників. Натомість не побачили жодного паркувальника або працівника ДАІ.

У міськраді стверджують: контролювати рух автомобілів через площу Ринок вони не зобов’язані, все, що могли, зробили – розмістили попереджувальний дорожній знак.

«Ці речі відносяться до уповноважень ДАІ», – прокоментував начальник відділу комунального господарства Галицької адміністрації Микола Захарків.

У свою чергу, працівник ДАІ кажуть, що в’їзд у пішохідну зону дозволено лише водіям, котрі мешкають чи працюють поблизу.

«Постійно маємо конфліктні ситуації на площі Ринок з водіями, які не хочуть визнавати свої порушення і пред’являють різні посвідчення, вигадують якісь історії», – стверджує старший інспектор УДАІ Львова Людмила Ліб.

У центрі Львова інспектори ДАІ патрулюють лише у двох місцях – біля пам’ятника Шевченкові та на площі Міцкевича. На площі Ринок бувають зрідка.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар