Встановлені два дні тому делініатори на Свєнціцького вже почали руйнуватись. Фото

6673 0
У «Львівавтодорі» обіцяють пошкодженні елементи замінити.
Фото Тараса Бабенчука

Фото Тараса Бабенчука

У суботу, 30 листопада, ну вулиці Свєнціцького встановили перші 40 делініаторів. Утім, вже вранці в понеділок, 1 грудня, більшу частину з них пошкодили або в місці кріплення з’явились тріщини.

Читайте також: Чи працюють делініатори на площі Франка у Львові. Відео

Як пояснив Tvoemisto.tv прессекретар ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, перші делініатори були тестовими і більшість із них пошкодили автомобілі, які намагалися припаркуватись на виділеній смузі.

У «Львівавтодорі» також зазначили, що знає про пошкодження  і кажуть, що підрядник врахує в подальшому, що делініатори повинні бути міцнішими, а також замінить уже пошкодженні.

Крім цього, у коментарі Tvoemisto.tv заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий сказав, що делініатори обирали між гумовими та бетонними. Останні виявились значно дешевшими, тож їх і почали встановлювати. Один делініатор коштує близько тисячі гривень.

«У тендерних вимогах ми передбачали певний гарантійний термін, упродовж якого всі пошкодженні делініатори підрядник має замінити власним коштом. Проблема зараз ще у тому, що люди мають до них звикнути і не наїжджати на делініатори. Тоді трамвай не стоятиме в заторах у одній смузі з автомобілями, а авто їхатимуть у смузі поруч», – пояснив Андрій Білий.

Загалом від вулиці Свєнціцького до Стрийського ринку вздовж трамвайної колії встановлять 240 бетонних делініаторів із світловідбивними смужками. Встановити їх обіцяють упродовж двох тижнів.

Читайте також: Коли у Львові встановлять делініатори на площі Осмомисла

Нагадаємо, що ще 12 грудня торік міська комісія з безпеки дорожнього руху погодила відділити смугу громадського транспорту на вулиці Свєнціцького, що має прискорити рух трамваїв на цьому відтинку. На початку жовтня ЛКП «Львівавтодор» уклав угоду з ТОВ «Трафік Менеджмент Груп» про постачання 2,5 тис. делініаторів упродовж 2020 року на загальну суму 1,9 млн грн. Крім делініаторів на вулиці Свєнціцького, впродовж наступного року підрядник постачатиме деленіатори, які за необхідності встановлюватимуть на інших місцях.

Вікторія Ейсмунт

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також: