Вулицю Богдана Хмельницького ремонтують за 175 мільйонів. Фото

690 0
Наразі роботи проводять на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної.
Фото: Роман Балук

Фото: Роман Балук

Вулицю Богдана Хмельницького відремонтують на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського за 175,4 млн грн. Вулиця матиме асфальтобетонне покриття, а бруківку постелять на місцях паркування. Тут передбачили 88 паркомісць.

Роботи на вул. Б. Хмельницького виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Проїжджу частину вулиці залишать асфальтованою. Вона матиме дві смуги руху по 3,5 м кожна. Третя епізодична смуга з’являтиметься перед перехрестями. 

Саму вісь вулиці змістять таким чином, аби тротуари з обох боків були приблизно однаковими. На широких тротуарах облаштують невеликі громадські простори з лавками, велостійками та парковим освітленням. Уздовж вулиці у міждеревному просторі облаштують кишені для паркування, які замостять бруківкою. Детальніше про проєкт реконструкції вулиці Богдана Хмельницького читайте за посиланням.

Реконструкція триватиме близько двох років.

Зазначимо, на час ремонту автобуси маршруту № 20 курсують за тимчасовою схемою: вул. Польова –  вул. Пластова – вул. Ковельська – вул. Кукурудзяна – вул. Липинського – вул. Промислова – вул. Б. Хмельницького і далі за маршрутом. Крім того, автобусний маршрут № 25 скорочений до АС-2.

Нагадаємо, що частину вулиці Хмельницького до Промислової відремонтували у 2015 році в межах реконструкції вулиць уздовж трамвайного маршруту №6 за кошти ЄБРР.

Фото Романа Балука, ЛМР


...

Читайте також: