Політична реклама

Вулицю Коперника у Львові планують відкрити на початку листопада

408 0
Вже на початку листопада планують відкрити для проїзду транспорту вул. Коперника.

Вул. Городоцьку мали б завершити ремонтувати до кінця листопада, інформує прес-служба Львівської міськради.

До кінця жовтня вул Коперника мають замостити повністю. Потім тиждень-півтора дорога має відстоятись, залежно від погоди. Плануємо у першій декаді листопада вул Коперника зробити проїзною.

Якщо говорити про перехрестя вул Чупринки-Вербицького-Бандери, то там роботи будуть тривати до кінця листопада. Це ми з’єднуємо складний вузол, зокрема, роботу, яка була зроблена по вул Чупринки ще раніше, з колією, яка заново робиться на вул Бандери. Але вже не будемо до цього вузла вертатись. На наступні роки, 2014-2015, хочемо робити вул Бандери до вул Городоцької, щоб мати повністю відремонтовані вул Коперника, Городоцьку і Бандери.

Тривають роботи по вул Городоцькій, по вул Б.Хмельницького. Дуже багато складнощів, непередбачуваних обставин. Але всі роботи плануємо завершити в цьому році, як і було заплановано», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як уточнив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», на вул Коперника ще залишилось замостити бруківкою менше 100 кв м.

«На суботу по вул Коперника будуть завершені роботи по проїжджій частині. Ще залишилось замостити бруківкою 100 кв м. Думаю, до понеділка завершимо роботи з хідниками», - додав Олег Береза. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар