Львів’ян запрошують на піжамну вечірку у книгарню

1604 0
Вже цими вихідними на Львів чекає яскраве свято «Ніч у Львові». Протягом трьох ночей, 10-12 липня, у місті відбудуться більше сотні заходів: концерти, театральні вистави, екскурсі та майстер-класи. Багато музеїв, храмів, галерей та театрів цієї ночі не зачинятимуть дверей. Запрошує до себе на нічні книжкові посиденьки і Старий Лев.
фото: motherblog.biz, afishalviv.net

фото: motherblog.biz, afishalviv.net

Книгарня видавництва, що на площі Ринок, 12, буде відчинена усі три ночі з 22:00 до 02:00. «У нас можна буде погортати книжки, випити гарячого чаю та поспілкуватися у приємній компанії. І не дивуйтеся, якщо продавці вийдуть до вас у піжамах – все ж таки «Ніч у Львові»:) А тому, хто сам завітає у піжамі, Старий Лев подарує книгу з дорослої серії видавництва» - інформують організатори.

Читайте також: 5 подій "Ночі у Львові", які неможливо пропустити

А якщо вам припаде до смаку якась книга від Старого Лева – знайдіть у ній слово «ніч», «зорі», «місяць» або інші поняття, пов’язані із ніччю, і отримайте знижку -20%! Знижка діятиме не на одну, а на всі книги, які ви захочете придбати. Акція діятиме лише три дні 10,11 та 12 липня з 22:00 до 02:00.


Читайте також: