У Львові відбудеться V Конкурс льодових скульптур

1211 0
Цьогорічна його тема – «Натхненні Пінзелем».
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

11-12 січня у Львові відбудеться Конкурс льодових скульптур, в якому змагатимуться 9 скульпторів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Цьогорічна тема змагання – «Натхненні Пінзелем»: таку ідею запропонували автори проекту «Під зорею Пінзеля».

«Пінзель створював свої шедеври так, що вони й досі вражають неабиякою динамікою, яскравим відображенням емоцій. Вони наче летять у просторі, виконуючи чудернацькі рухи. Серед найвидатніших європейських митців XVIII століття немає скульптора більш загадкового, ніж Іоанн Георг Пінзель. Учасники конкурсу відтворюватимуть скульптури митця, інтерпретуючи їх на свій манер, показуючи під кутом свого мистецького бачення», – кажуть організатори.

Читайте також: Що має побачити кожен львів'янин: музей зі скульптурами Пінзеля

Конкурс триватиме два дні, тож усі охочі зможуть спостерігати, як із брил льоду творитимуть видовищні скульптури.

Організатором заходу є компанія «Львівські ярмарки», що організовує святкові ярмарки на площі Ринок, на проспекті Свободи та на площі перед Кіноцентром Довженка.

Нагадаємо, 22 грудня, на Різдвяному ярмарку на проспекті Свободи сталась пожежа і вибух. Унаслідок цього постраждали 5 людей. Відтак, усі ярмарки Львова закрили для перевірки комісією з питань ТЕБ і НС. Проте вже 24 грудня всі львівські ярмарки відновили роботу. А 1 січня у лікарні помер постраждалий в пожежі на Різдвяному ярмарку - він мав 50% опіків тіла.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар