Викладачі - студенти - бізнес: у Львівській політехніці говорили про проблеми освіти

1271 0
14 квітня 2016 року представники львівського осередку міжнародної студентської організації BEST вперше провели обговорення проблем освітньої системи Національного університету «Львівська політехніка» в європейському форматі: воркшопі, в рамках проекту під назвою Local Event on Education.

До участі в проекті були запрошені свідомі проблем освіти студенти-активісти, викладачі та представники компаній, які мали змогу визначити актуальні проблеми кожної із присутніх сторін, а також спільно знайти способи їх вирішення. Координували роботу експерти-фасилітатори з міжнародним досвідом створення інноваційних освітніх систем.

Двадцять чотири учасники були розділені на чотири команди та мали 7 годин для обговорення наболілих освітніх питань. Поміж тим, додав натхнення та певний поштовх експерт з питань інновацій в освіті - Павло Шеремета. “Те, що відбувається тут, є критично важливим для країни” – зазначив він.

Після активних обговорень та спільних напрацювань кожна команда презентувала своє спільне бачення конкретної проблеми в університетській освіті та шляхи практичного її вирішення. Зокрема, одна з груп запропонувала створити інформаційну платформу для комунікації, здійснити оновлення освітніх програм, використовуючи механізм “викладачі - студенти - бізнес”. Ще одна з ідей - запровадження курсових робіт з тематикою та завданнями, які пропонує компанія.

Проблеми освітньої системи будуть поступово опрацьовані з кожним новим проектом Local Event on Education, який організація BEST Lviv планує зробити традиційним.


Читайте також: