У Львові погодили будівництво меморіалу Небесної Сотні

1197 0
Комплекс планують звести по вулиці Кривоноса.

Під час засідання 23 лютого члени виконкому дали дозвіл ЛКП «Зелене місто» на благоустрій території майбутнього меморіалу та погодили містобудівні умови та обмеження.

Як розповів журналістам начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, сьогоднішні рішення стали фіналом довготривалої бюрократичної процедури і дають можливість розпочати роботу.

«У Києві, щоби забути ці перепони, Кабмін видав спеціальну постанову – політична воля уряду і президента зіграла роль. Ми такої можливості не мали, тому мусили пройти весь шлях  і сьогодні  дали дозвіл на благоустрій території та видали містобудівні умови і обмеження», – сказав він.

Читайте також: «Активістський» меморіал Небесної Сотні на Сихові: чому архітектори проти

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий поставив вимогу до директора департаменту містобудування, щоби до наступного понеділка мерові надали детальний графік проведення робіт.

Нагадаємо, у рамках реалізації проекту йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вулиці Кривоноса на так званих «Губернаторських валах» у Львові.

Переможця конкурсу на кращий проект меморіалу Небесної Стоні визначили в лютому минулого року. У конкурсі взяли участь 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вулиці Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться сьогодні до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!