Виробник львівського трамвая випустив для міста перший тролейбус. Фото

4212 0
Перший тролейбус марки «Електрон», виготовлений спільним українсько-німецьким підприємством «Електронтранс», завтра покажуть на виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник». Тролейбус Т19101 «Електрон» виготовлений для потреб міста Львова, його передадуть ЛКП «Львівелектротранс».
Зображення: eltrans.electron.ua

Зображення: eltrans.electron.ua

Тролейбус Т19101 «Електрон» – 12-тиметровий повністю низько підлоговий міський транспортний засіб підвищеної комфортності загальною пасажиромісткістю 106 осіб (у тому числі 34 місця для сидіння). Про це tvoemisto.tv повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Для зручності посадки і висадки пасажирів у тролейбусі застосовано пневматичну систему «кнілінг», завдяки якій тролейбус на зупинці громадського транспорту додатково опускається, зменшуючи дорожній просвіт (кліренс). Для осіб з обмеженими можливостями салон тролейбуса обладнаний сигнальними кнопками та відкидним пандусом для заїзду інвалідної коляски на спеціально пристосоване місце з пасками безпеки для їх фіксації під час руху.

Салон тролейбуса обладнаний вандалостійкими сидіннями, інформаційними моніторами та табло з біжучим рядком. Система опалення салону – повітряні калорифери. Мікроклімат кабіни водія забезпечується кондиціонером. Управління силовим приводом тролейбуса дозоляє заощаджувати енергію.

Як повідомили у прес-центрі ПАТ «Концерн-Електрон», тролейбус розвиває швидкість 70 км/год. Безпеку руху забезпечують електронні системи контролю та керування, система ABS, а також зовнішні і внутрішні камери відеоспостереження та дзеркала зовнішнього огляду з електропідігрівом.

На тролейбусі застосовано комп’ютерне керування (САN-система) всіма пристроями, що дозволяє здійснювати постійну діагностику стану тролейбуса і в експлуатації зменшує витрати часу та коштів при технічних оглядах.

Кузов тролейбуса виготовлений з нержавіючої сталі, зовнішнє облицювання зі склопластику, тобто тролейбус є надійно захищений від корозії.

Раніше «Електрон» виготовив для Львова низько підлоговий трамвай.

Нагадаємо, виставка «Львівський товаровиробник» триватиме з 2 до 6 жовтня у Львівському палаці мистецтв (вул Коперника, 17). Це вже сьома виставка-ярмарок українських виробників у Львові.

Довідка:

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене у 2011 році корпорацією «Електрон» та фірмою «TransTec F&E Vetschau UG» (ФРН).

 

СП «Електронтранс» – підприємство повномасштабного виробництва, що спеціалізується на проектуванні та виробництві сучасного міського електротранспорту (трамвайні вагони для колій 1000 мм, 1435 мм, 1524 мм, тролейбуси та електробуси).


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар