Політична реклама

Як боротися з пародонтозом

2550 0
У пошуках відповіді, як лікувати пародонтоз, медицина в 21 столітті просунулася далеко вперед.

Появу якісних матеріалів і технологічного обладнання в стоматології дозволило лікарям гарантувати пацієнтам ефективне позбавлення від патології, пише Вкурсе.

Консервативні методи передбачають видалення зубного каменю і подальшу обробку поверхонь захисними лаками. При запаленні призначаються засоби для антисептики ротової порожнини місцево і системні антибактеріальні препарати.

Щоб лікувати пародонтоз хірургічними методами, потрібно спеціалізоване обладнання. При цьому стоматологи сточують зубні камені,що оголють коріння, а потім відновлюють пошкоджені тканини і замінюють віддалені частини зубів штучними матеріалами.

Ортопедичні методи використовуються при істотних пошкодженнях або викривленні зубного ряду. З допомогою протезів фахівцям вдається запобігти прогресуванню патології і повернути зубам функціональні властивості.

Фізіотерапевтичні методи сприяють усуненню бактеріального розмноження в порожнині рота та усунення кровотечі ясен.

Лікувати пародонтоз з допомогою лазера можна в тих випадках, коли не існує ризику для розмноження в порожнині пошкодженого зуба мікроорганізмів. Спосіб також дозволяє ефективно усунути біль. За допомогою лазера можна запобігти вживання антибіотиків при пародонтозі, видалити зубний камінь і припекти кровоточиві судини.

Зазвичай ця патологія діагностується у людей в середній мірі, коли пошкодження зубної пульпи і роздратування нерва викликає сильний біль. При зверненні до фахівця людина вже має неприємний запах з рота, що свідчить про бактеріального обсіменіння пошкоджених тканин.

Наслідком процесу стає кровоточивість ясен. У такій ситуації стоматологам нічого не залишається, як рекомендувати пацієнтам кюретаж.

Процедура передбачає очищення ясенних кишень від відкладень із застосуванням місцевої анестезії. Вона необхідна для відновлення щільного додатка ясен до зубної поверхні.

Щоб не шукати способи, як лікувати пародонтоз, варто щодня полоскати ротову порожнину антисептичними розчинами. Їх можна приготувати самостійно. Просто додайте в склянку води чайну ложку солі і кілька крапель йоду. Після чищення зубів прополощіть рот розчином. 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар