Як економити на ліках. Три корисні поради. Оновлено. ВІДЕО

3159 0
Сьогодні існує значне коливання цін на ринку лікарських засобів. Одні і ті ж препарати можуть мати різну ціну, навіть в одній мережі аптек. Від чого це залежить? Як зекономити на ліках без ризику для здоров'я? Чи існують українські аналоги закордонних препаратів? Завідувач однієї з аптек мережі «D.S.» Анна Антонів пояснила Tvoemisto.tv як утворюються ціни на ліки, на що звернути увагу при купівлі лікарських засобів, та як економити на ліках.

 

1. В українських аптеках є приблизно 5 тис. найменувань лікарських засобів. Дуже багато серед них це препарати з одним інгредієнтом і однаковим дозуванням, але відмінною вартістю. Все залежить від фірми виробника. Не треба соромитися, а запитувати в аптеці про аналоги вашого препарату, згідно рецепту, аби обрати оптимальну для вас вартість. Український аналог ліків може бути дешевшим і не поступатися закордонному.

2. Щоб уточнити актуальні ціни на потрібні вам ліки, використовуйте послуги аптечних довідкових телефонних служб або ж онлайн-довідки, які є на сайтах багатьох аптечних мереж. Це допоможе знайти серед різних аптек – оптимальну для вас вартість за ліки.

3. Запитайте в аптеці про те,  як отримати картку на знижку. Додаткові переваги мають ті, які мають картку постійного клієнта, і мають змогу скористатися додатковими знижками. Це також  допоможе заощадити кошти.

 


Читайте також: