Як отримати пільги на оренду міських приміщень. Конкурс для громадських організацій

1221 0
Цього року необхідно буде долучити щорічний звіт про діяльність організації
фото: Zaxid.net

фото: Zaxid.net

До 25 лютого триває прийом заявок від громадських організацій на конкурс покриття видатків за оренду міських. Цього року дещо змінили правила конкурсу, які мають зробити його більш прозорим.

Хто може взяти участь в конкурсі

Учасниками конкурсу можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які офіційно зареєстровані відповідно до вимог законодавства України як неприбуткові, виконують суспільно значимі для міста функції та орендують приміщення, що перебувають у власності територіальної громади міста Львова.

«Учасниками конкурсу не можуть бути організації, які мають заборгованість за попередній календарний рік; використовують приміщення менше одного року з моменту підписання договору оренди; сплачують орендну плату за пільговими умовами», – кажуть у «Секретаріаті Ради» ЛМР.

Скільки становить пільгова орендна плата

Із цього року у Львові діє порядок встановлення пільгової орендної плати в розмірі 1 грн за 1 кв. метр на місяць за оренду міських приміщень. Можливість встановлення пільгової оренди реалізується за рішенням міської ради та попереднім погодженням з Конкурсною комісією.

Що змінилося

Цього року окрім реєстраційної картки учасника, необхідно подати щорічний звіт про діяльність громадської організації.

«Цей звіт потрібно подавати виключно в електронному форматі. Суть розкрити, діяльність громадської організації в контексті використання приміщення, на яке вона потребує відшкодування. Це дасть змогу краще проаналізувати потребу організації в цьому приміщенні, деталізувати які заходи вона в цьому приміщенні проводить, дізнатись загалом, хто є цільовою аудиторією організації та яку користь ця організація приносить громаді міста Львова», – каже заступниця відділу громадського партнерства Юля Бойко.

Крім цього, за її словами, звітування стане публічним – подані звіти будуть оприлюднені на Геопорталі Львівської міської ради.

«Оприлюднення звітів допоможе мешканцям нашого міста краще розуміти наскільки вагомим є внесок громадських організацій  у розвиток Львова, а також популяризувати їхню діяльність. Цілком можливо, що оприлюднена інформація може стати поштовхом для створення нових ідей та реалізації проектів спільно з ЛМР або ж допоможе громадській організації знайти нових партнерів», – пояснює Юлія Бойко.

Внесені зміни, за її словами, є певною новинкою, і, якщо у когось виникнуть додаткові питання, то їх можна буде уточнити у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради».

Як взяти участь в конкурсі

Заповнену реєстраційну картку учасника конкурсу, завірену печаткою організації та підписом керівника, необхідно подати на ім’я начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради через Центр надання адміністративних послуг міста Львова.  «Щорічний звіт про діяльність організації» можна відправити електронним листом на адресу orenda.zvit@gmail.com. Детальніше про конкурс та контакти – на порталі Львівської міської ради

Прийом заявок триває з 1 по 25 лютого.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!