Як попередити небезпеку на воді. 3 поради

2003 0
Із настанням пляжного сезону все частіше трапляються непередбачувані пригоди на воді. Пропонуємо 3 поради, які допоможуть попередити небезпеку під час купання.

Коли купатися?

Найкращий час – ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Після тривалого перебування на сонці не пірнайте у воду з розбігу, а заходьте поступово, можна спочатку декілька разів зануритися у воду.

Де купатися?

Купатися треба на пляжах, водних станціях, адже місця колективного відпочинку завжди мають необхідні засоби для надання допомоги потерпілим, та й коли поруч з вами є багато людей, то у разі небезпеки можна розраховувати на допомогу.

Де і як пірнати?

Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно. Перший стрибок краще робити ногами вниз – «солдатиком». Не пірнайте в мілких, темних та невідомих місцях, особливо з розбігу вниз головою, бо ви можете ударитися об дно, знепритомніти та втопитися.

Також, як закликає управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, ні в якому разі не слід нехтувати заборонами:

- заходити у воду в нетверезому стані;

- запливати за територію пляжу, яка огороджена буйками;

- підпливати до суден і моторних човнів, що рухаються;

- стрибати у воду з плавзасобів, споруд та предметів, які для цього не призначені;

- використовувати для плавання надувні матраци, подушки, автомобільні камери, дошки, несправні човни;

- допускати у воді грубі ігри із захопленням рук та ніг учасників;

- подавати фальшиві сигнали біди;

- засмічувати воду та береги водойми;

- тим, хто не вміє плавати, заходити у воду глибше, ніж до пояса.

Підготувала Вікторія Петрик


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!