Як працюватимуть банки та держустанови у Львові на День Незалежності. Графік

1762 0
До Дня Незалежності українці матимуть три вихідні - з 24 по 26 серпня.
Фото: nk.org.ua

Фото: nk.org.ua

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи)

ЦНАПи Львова сьогодні, 23 серпня, працюватимуть з 9:00 до 19:00. З 24 по 25 серпня — вихідні дні. З понеділка ЦНАПи відновлюють свою роботу за звичними графіками.  

Сервісні центри МВС

Регіональний та територіальні сервісні центри МВС у Львівській області 23 серпня працюватимуть з 9:00 до 17:00. 24 серпня регіональний сервісний центр не працюватиме. Територіальні сервісні центри також матимуть вихідний на День Незалежності.

Відділення Укрпошти

24 серпня у Львові працюватимуть два відділення Укрпошти: на вулиці Словацького, 1 —  з 9:00 до 15:00, та на площі Двірцевій, 1 — з 10:00 до 15:00. З 27 серпня й надалі всі поштові відділення міста працюватимуть у звичному режимі.

Центри «Паспортний сервіс»

Сьогодні, 23 серпня, час роботи «Паспортних сервісів» у Львові скорочено на одну годину. 24 серпня, на День Незалежності, — вихідний. 25-26 серпня – робочі дні за звичайним графіком.

Банки

З 24 по 26 серпня банківські установи матимуть вихідний. Також окремі банки сьогодні працюватимуть за скороченим графіком.

ЛМКП «Львівводоканал»

У святкові та вихідні дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежитимуть за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. У випадку виникнення аварійних ситуацій, їх оперативно усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської працює цілодобово, тому кожен львів’янин може туди звернутися за допомогою та інформацією за номером 15-51 або 276-20-50. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання оперативно розміщується на офіційному веб-сайті підприємства http://lvivvodokanal.com.ua/ та на порталі гарячої лінії міста https://1580.lviv.ua/

Читайте також: Як у Львові святкуватимуть День Незалежності. Програма заходів

ЛМКП «Львівтеплоенерго»

ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85

Гаряча лінія міста

З 24 по 26 серпня «Гаряча лінія» у Львові працюватиме за звичним режимом — цілодобово, дзвінки на номер 15-80 опрацьовуватимуть чотири оператори. Скарги також можна писати й на Facebook-сторінку «Гарячої лінії міста Львова». Додамо, що телефонувати на «Гарячу лінію Львова» можуть мешканці Брюховичів, Рудно і Винників


Читайте також: