Як працюватимуть банки та держустанови у Львові на новорічні та різдвяні свята

2535 0
На час новорічно-різдвяних свят деякі державні установи працюватимуть за зміненим графіком.
ілюстрація: соцмережі

ілюстрація: соцмережі

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи)

Як повідомили Tvoemisto.tv в інформаційній довідці, ЦНАПи міста у зв'язку із святами матимуть вихідні 1 та 8 січня 2018. Всі інші дні ЦНАПи працюватимуть за звичним графіком.

Сервісні центри МВС

У святкові дні Головний сервісний центр МВС та Регіональні сервісні центри МВС матимуть вихідні 30, 31 грудня та 1, 7 і 8 січня. 2, 3, 4, 5 січня робота відбуватиметься за звичним графіком. Територіальні сервісни центри не працюватимуть 30, 31 грудня, 1, 2, 7, 8, 9. За звичним графіком Територіальні сервісні центри працюватимуть 3, 4, 5 січня. 6 січня робочий день там закінчиться о 15:45.

 

Відділення Укрпошти

У період новорічних свят відділення поштового зв’язку будуть працювати за таким графіком: 1, 7 та 8 січня 2018 – вихідні дні, крім чергових відділень. 31 грудня та 6 січня – відділення будуть працювати у звичайному режимі. З переліком чергових відділень, які будуть працювати у святкові дні, можна ознайомитись за посиланням.

Центри «Паспортний сервіс»

«Паспортний сервіс» у Львові 6 січня працює за скороченим на 1 годину графіком. 31 грудня, 1 січня та 7 січня матиме вихідний. 

Банки

На період новорічних свят всі банки України забезпечать безперебійну роботу банкоматів. 1 і 8 січня банківська система України матиме вихідний день. 2 січня 2018 року банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП цього дня будуть здійснюватися. 3-5 та 9 січня СЕП і банківська система України працюють у звичайному режимі.

З 29 грудня 2017 року до 3 січня 2018 включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений НБУ 28 грудня 2017.

ЛКП «Львівводоканал»

У святкові та вихідні дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежитимуть за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. Телефон диспетчерської працюватиме цілодобово: 15-51. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання буде розміщуватися на офіційному веб-сайті підприємства та на порталі «Гарячої лінії міста».

ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Підприємтво працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-85.

Гаряча лінія міста

На Новий рік та усі різдвяні свята «Гаряча лінія» у Львові працюватиме у звичному режимі – цілодобово, дзвінки на номер 15-80 опрацьовуватимуть 4 оператори.
 

Читайте також: