Як працюватимуть банки та держустанови у Львові упродовж травневих свят

2902 0
Упродовж вихідних, з 6-го до 9-го травня, державні установи і банки працюватимуть за зміненим графіком.
фото: ngzt

фото: ngzt

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи)

Як інформує офіційна facebook-сторінка «Центр надання адміністративних послуг м.Львова», ЦНАПи міста не працюватимуть 8-9 травня.

Сервісні центри МВС

У період травневих свят сервісні центри МВС працюватимуть зі змінами у робочу графіку. В понеділок, 8-го травня, та вівторок, 9-го травня, Центри будуть зачинені.
З 10-го травня робота відновиться у звичному графіку.
Нагадаємо, що для швидкого інформування та консультування громадян у сервісних центрах МВС працюють сайт hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua та телефон на довідок (044) 290-19-88.

Банки і банкомати
 

6-8, 9-го і 14-го травня – вихідні дні.

Робочий день системи електронних платежів Національного банку переноситься з понеділка 8-го травня на суботу 13-го травня. За необхідності 8-го травня банки можуть здійснювати касові операції з клієнтами без відкриття операційного дня банку

Польське консульство у Львові

Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, що на вулиці Івана Франка, не працюватиме у віторок, 9-го травня.

ЛКП «Львівводоканал»

Чергові бригади стежитимуть за стабільною подачею води, а працівники хіміко-бактеріологічної лабораторії перевірятимуть її якість. У випадку виникнення аварійних ситуацій, їх усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-51 або 276-20-50.

ЛМКП «Львівтеплоенерго»

Чергові слідкуватимуть за стабільною роботою об’єктів теплопостачання та подачею гарячої води. Телефон диспетчерської працює цілодобово: 15-85.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар