Як пройшов Віденський бал у Львові. Фоторепортаж

2515 0
Цьогорічний віденський бал поєднав українські традиції та європейську класику. Його символом став чорнобривець — 1,5 мільйона живих квітів у оздобленні, десерт у вигляді квітки і дорогоцінний чорнобривець від ювелірного дому Art Vivace. Традиційно віденський бал у Львові був благодійним: на потреби львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ зібрали 281 тис. грн.

У комплексі Edem Resort Medical & SPA, де відбувся Віденський бал, гостей зустрічали вогняним театралізованим шоу. У традиціях старої Європи бал відкрили 16 дебютантів під звуки полонезу, вальсу і краков'яка.

Образи гостям і дебютантам створювали фахівці визнаного міжнародного бренду La Biosthétique. Принцесою балу обрали Ганну Буряк — дівчина вже створила власний бренд одягу Belle Anna. Принцом став відомий танцюрист Денис Парфьонов. Королем і королевою балу обрали фінансиста Михайла Гойхмана і Юлію П'ятову, дружину футболіста Андрія П'ятова.

Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша називає поєднання української та європейської класики досить символічним у концепції балу у Львові, адже саме цього року відзначають 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. До речі, до цього переліку занесені якраз і віденські бали. 

Музичну програму вечора запропонував артист ЮНЕСКО в ім'я миру, маестро Герман Макаренко разом із оркестром «Київ-Класик». Академія сучасної освіти А+ продемонструвала на балу дві видовищні постановки — танго і фокстрот. Вражаюче виглядали і експресивні виступи артистів в унікальних українських вінках авторства дизайнера Ірини Підліпської. З незвичайних задумів — «їстівні картини» у стилістиці Джузеппе Арчімбольдо, який творив свого часу при дворі імператора у Відні. В арт-просторі балу представили експозицію 3D-картин відомої студії подарунку Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK).

Традиційно віденський бал у Львові був благодійним: на потреби львівської лікарні ОХМАТДИТ зібрали 281 тис. грн. Зокрема, художниця Лана Кауфман вже вдруге надала лот на бал (на віденському балу в Києві у квітні цього року її картина стала найдорожчою проданою на благодійному аукціоні), цього разу її робота є досить тематичною — називається «Бал». Лана Кауфман зізналась, що віденський бал для неї є місцем сили, що надихає, і художниця планує створити цілу серію робіт у бальній тематиці.

Ще одним художнім лотом стала картина «Нерухомі скарби» авторства Лери Волковинської, а також картина «...після балу...» художниці Олени Жеребецької — учасниці багатьох виставок, пленерів, симпозіумів в Україні та за кордоном, її роботи перебувають у галереях і приватних колекціях у Франції, Англії, Польщі, України. Благодійний сертифікат на 10 тис. грн надав український бренд одягу IVA NEROLLI.

Ведучими програми заходу стали популярні ведучі Марися Горобець та Тимур Мірошниченко. Аристократичні віденські бали є непересічною подією європейського життя. Вони відбуваються в Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо. Сценарій балу не змінювали майже сто років. Його завжди відкривають дебютанти. Від гостей суворо вимагають дотримуватись дрес-коду — довга вечірня сукня для жінок і чорний фрак із білим метеликом для чоловіків.

Дебютанткою Віденського балу може стати дівчина з будь-якого куточку світу, але лише один раз. Дівчата, які відкривають бал, зазвичай одягнені в білі сукні і обов'язково у коронах — модель корони змінюють щороку. Віденські бали відвідують королівські особи, світова еліта, а під час самого заходу завжди збирають благодійні кошти на найбільші світові виклики.

Фото надані організаторами 

Партнерська публікація


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар