Як розпаковувати продукти з магазину і після доставки, аби не заразитися коронавірусом. Роз’яснення МОЗ

4161 0
За якість та безпечність продуктів відповідають компанії, які організовують доставку українцям.
Доставка.юа

Доставка.юа

Продукти, придбані у супермаркеті, або після онлайн-доставки потрібно перекласти до домашньої чистої ємності, а пакети – викинути, щоб не допустити можливого проникнення нової коронавірусної інфекції COVID-19 до організму. Про це розповів головний санлікар країни Віктор Ляшко під час брифінгу сьогодні, 23 березня.

Після цього руки необхідно ретельно вимити з милом під водою щонайменше 45 секунд.

Читайте також: Де у Львові замовити доставку продуктів додому. Оновлено

Також Віктор Ляшко наголосив, що онлайн-доставка продуктів є цілком безпечною. Оскільки, згідно із законом до приготування і пакупання їжі, допускають винятково здорових людей. За виконанням цих правил стежать органи контролю. А за якість та безпечність відповідають компанії, які організовують доставку продуктів українцям.

«Коли ми розпаковуємо упаковку, ми перекладаємо продукти харчування в домашню тару, яка промита і чиста, все інше ми передаємо на утилізацію. Після цього миємо руки під проточною водою, щонайменше 45 секунд гарно обробляючи їх милом», – каже він.

При цьому, за його словами, антибактеріальне мило не рекомендовано використовувати, достатньо звичайного мила і проточної води.


...

Читайте також: