Як легко спланувати подорож Карпатами? Два сервіси

6263 0
Два ресурси, один з яких допомагає планувати подорожі Карпатами, а другий – прокласти маршрути між містами, об’єдналися, щоб користувачі могли якісно відпочити в українських горах.
Фото: themap.com.ua, igormelika.com.ua, volynnews.com

Фото: themap.com.ua, igormelika.com.ua, volynnews.com

KARPATY.UA — онлайн-планувальник подорожей Карпатами, де розміщені туристичні об’єктів від водоспадів та дерев’яних храмів XVIII ст. до сезонних екстрім-розваг та маршрутів для пішохідного туризму. Там є можливість створити унікальний маршрут для мандрівки Карпатами: детальні описи, цікаві підказки та туристичні лайф-хаки. NAVIZOR — міжнародний ресурс, який створений в Україні, де водії оцінюють стан доріг. Ресурс компілює відгуки і маркує ділянки покриття, які краще оминати.

Відтепер для кожної поїздки Карпатами з KARPATY.UA маршрути автомобільного сполучення буде прокладати NAVIZOR. Відтак водії будуть знати де знаходяться «червоні» ділянки дороги, і зможуть якщо і не оминути їх, то бути готовими до того, що там на них чекає дорога з неякісним покриттям. Це, в свою чергу, допоможе більше детальніше розрахувати час подорожі.

Відтак після обрання виду відпочинку, сайт KARPATY.UA видасть всю необхідну для цього інформацією, а NAVIZOR як краще туди дістатись на авто з вашого поточного місцезнаходження чи будь-якого іншого населеного пункту. За потреби трек з маркуванням доріг можеш завантажити на свій автомобільний навігатор і користуватись ним оффлайн. Або ж скористайся мобільним навігатором Navizor beta.

Джерело: Мапа

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар