Як у Львові фестивалили велосипедисти. Фото

2144 0
У суботу та неділю, 11-12 червня, у Львові у Парку культури імені Богдана Хмельницького відбудеться масштабний фестиваль «ВЕЛОПАРК». Учора відбувся перший день фестивалю. Пропонуємо переглянути як це було.

«ВЕЛОПАРК» вдруге збирає у Парку Культури всіх львівських любителів велосипедів: від аматорів до спортсменів, від дітей до дорослих. У фестивалі візьмуть участь ті, хто користується велосипедом щодня, і ті, хто сідають на нього раз на рік. Всі вони зберуться разом на особливому фестивалі аби показати, що велосипед це – не просто засіб пересування, це стиль життя, стиль здорового та успішного життя у колі однодумців»,  – інформують організатори «ВЕЛОПАРКу»

У програмі велосипедних активностей фестивалю: велозаїзд супергероїв; змагання з гірського велосипеду; третій Чемпіонат України з велотріалу; вело-конкурси та вікторини; веломайстерня та прокат велосипедів; велоквест; навчання їзди на велосипеді; дитяча зона від вело-клубу «Колесо Вітрів»; виготовлення кастом-велосипеда від Franky Kustom Family; змагання з Mini Urban Downhill; ранкова його з велосипедом; катання нічним Львовом.

Сьогодні відбудеться другий день свята. З його програмою можна ознайомитись за посиланням.

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар