Як у Львові облаштують площу перед Цирком. Візуалізація

9227 0
Нещодавно у Львові розпочали ремонт площі перед Цирком. Після облаштування вона має перетворитися на громадський простір. Tvoemisto.tv пропонує переглянути, як виглядатиме площа після ревіталізації.

Наразі ремонтники саме демонтовують старе покриття. Наступний крок – завезеня римського каменю для замощення. Він буде двох кольорів, розташувати його планують кільцями.

«Зараз там відбувається облаштування громадського простору. Ремонтники влаштовують мощення. Згідно проекту плануємо на площі розмістити вуличні меблі і навіть висадити кілька зелених насаджень», – розповіла Tvoemisto.tv Ірина Іванчина, голова Галицької районної адміністрації.

Роботи, які тривають на разі перед Цирком є окремим проектом і не мають стосунку до відновлення скверу. Там роботи розпочнуться лише за кілька тижнів. А проект ревіталізації дитячого майданчика біля Цирку ще в роботі, розповіла Ірина Іванчина.

Нагадаємо, 11 лютого депутати Львівської міської ради затвердили бюджет розвитку міста Львова на 2016 рік. Передбачили там кошти і на площу перед Львівським цирком.

Читайте також: Біля Домініканського собору у Львові «висадять» сад

Зображення Tvoemisto.tv надали у Галицькій районній адміністрації

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: