Як у Львові отримати кошти на видання книги?

1163 0
Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс книговидавничих проектів українською мовою серед львівських видавництв. За результатами оцінки проектів конкурсною комісією переможці отримають фінансову підтримку від міськради.
Фото: family.by

Фото: family.by

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 жовтня 2014 року включно. Подані на конкурс заявки розглядаються конкурсною комісією впродовж 30 календарних днів після закінчення терміну подання заявок.

Перелік переможців конкурсу, що отримають грошову винагороду оприлюднять на сайті Львівської міської ради впродовж трьох робочих днів після рішення комісії.

Конкурс підтримує видання творів:

·               наукової літератури;

·               художньої літератури;

·               науково-популярної літератури;

·               довідкової літератури;

·               дитячої літератури;

·               перекладної літератури.

Конкурс не підтримує такі види книжкових видань: незавершені багатотомові та серійні видання; продовжувані та періодичні видання (наприклад наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо); рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування; збірники конференцій; більше ніж одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи згідно з вказаним переліком за адресою: 79008, Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг).

Перелік документів для участі у конкурсі:

-        Заява на ім'я Львівського міського голови про участь в конкурсі (додаток 1)

-        Реєстраційна картка встановленого зразка (додаток 2)

-        Документи з зазначенням виду діяльності, видані територіальними підрозділами Державної реєстраційної служби України;

-        Копія свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції;

-        Один примірник видання.

-        Видання, подані на конкурс, не рецензуються, не повертаються та зберігаються в управлінні культури для підтвердження легітимності рішення конкурсної комісії.

-        Переможці конкурсу отримують грошову винагороду з розрахунку:

-        50 % коштів, визначених для номінації – за перше місце у відповідній номінації;

-        30 % коштів, визначених для номінації – за друге місце у відповідній номінації;

-        20 % коштів, визначених для номінації – за третє місце у відповідній номінації.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради за тел.235-48-82. Контактна особа: Мар’яна Загоруйко.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар