Як у Львові відзначили Свято музики. Атмосферні фото

2592 1
Фоторепортаж зі щорічного найбільшого львівського фестивалю вуличної музики, який відбувається у день літнього сонцестояння – 21 червня.
Фото: Тетяна Байбак

Фото: Тетяна Байбак

Уже шість років поспіль 21 червня Львів приєднується до міжнародного музичного фестивалю Свята музики. Започаткували цю подію у 1982 році у Франції під назвою «Fête de la Musique». Зараз у фестивалі, під час якого музиканти грають безкоштовно у різних громадських місцях, від площ до бібліотек, беруть участь понад 120 країн, серед яких США, Німеччина, Китай, Італія, Бразилія, Нігерія.

До речі, Львів – єдине українське місто, що входить до мережі Fête de la Musique. Цього року під час фестивалю працювало понад 30 локацій, на яких зіграло близько сотні виконавців різного віку та різних жанрів. Tvoemisto.tv спостерігало, як Львів відзначав день літнього сонцестояння із музикою.

Читайте також: Музичний тролейбус та гроші у капелюх: День вуличної музики у Чернівцях

Читайте також: Шлягери під вікнами львівського мера

Читайте також: Топ-10 атмосферних фото дощового Львова

Тетяна Байбак


Читайте також:
22 Червня, 2018 19:17
Юля П. Класний фотозвіт! Перепрошую, але чи дійсно всі-превсі фото у ньому "Твого міста"? Щось не бачила фотокора учора на DNB-локації, а може просто не впізнала..
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!