Як у Львові вперше відзначили День ПАРКУ(вання). Фото

1659 0
Сьогодні у Львові вперше провели акцію «День ПАРКування» в рамках Європейського тижня мобільності. На вулиці Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 години паркомісця тимчасово перетворили на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом створення тимчасового громадського простору у вигляді парклету.
Фото: Львівська асоціація велосипедистів

Фото: Львівська асоціація велосипедистів

Місце, яке обрали організатори, знаходиться напроти скверу на пл. Маланюка. Перед ним на тротуарі облаштований паркінг для автомобілів. Саме на ньому і створили новий тимчасовий громадський простір.

Читайте також: Чи безпечний Львів для велосипедистів?

Таким чином організатори хотіли привернути увагу до нераціонального використання простору наших вулиць, адже часто майже весь простір вулиць виділений під рух і паркування автомобілів, не залишаючи місця для комфортного перебування там людей. Досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом.

Читайте також: У Львові створили оновлену мапу велодоріжок. Фото

Акція «День ПАРКування» започаткована в 2005 році у Сан-Франциско, вона перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні громадяни, художники та активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у «ПАРКувальні» простори: тимчасові громадські місця.

Читайте також: Як проходитиме Тиждень мобільності у Львові цьогоріч. Програма

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар