Як виглядає майбутній Меморіал Героям Небесної сотні. Актуальні фото

2056 0
Роботи виконані на 30%, їх мають синхронізувати з проектом будівництва канатної дороги на Високий замок.
Фото: Христина Процак/Facebook

Фото: Христина Процак/Facebook

На місці майбутнього Меморіалу пам’яті Героїв Небесної сотні облаштували два оглядові майданчики, а площу перед стелою частково замостили бруківкою. Станом на сьогодні роботи виконані на понад 30%, повідомляє прес-служба ЛМР. Тут також частково облаштовано велодоріжку.

Читайте також: Яким буде Меморіал Небесної сотні у Львові

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив, що потрібно попрацювати над частиною будівництва моста, а також синхронізувати роботи з проектом будівництва канатної дороги.

Фото: Христина Процак/Facebook

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 11 млн грн.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар