На правах реклами

Як вирішити проблеми з транспортом для львів’ян? Нові проекти

1761 1
Нещодавно для львів’ян став доступний ще один спосіб зробити добирання на маршрутках зручнішим. Ця послуга – відображення он-лайн руху міських автобусів та електротранспорту, а також час їх прибуття на конкретну зупинку. Про інші проблеми з транспортом у Львові та як їх уникнути Tvoemisto.tv розповів голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.
фото: прес-служба "НК"

фото: прес-служба "НК"

Для кожного львів’янина проблема з маршрутками близька та болюча. Відсутність достатньої кількості маршруток в різних напрямах, поганий сервіс, – із цим ми стикаємось чи не кожного дня. Одним з вирішенням проблеми є он-лайн звітність, де кожен зможе у будь-який час відслідкувати рух маршруток.

У столиці України онлайн-сервіс для відстеження руху маршруток діє вже з квітня. Там GPS-приймачами обладнано 27 маршрутів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові вимагатимуть відмовитися від економії на навчальному процесі у школах

Голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук розповів, що найчастіше львів’яни звертаються зі скаргами на відсутність маршруток у вечірній час.

«Якість обслуговуваннями перевізниками не змінилась після підвищення ціни. Основна претензія до кількості автобусів на неперспективних маршрутах. Важливо, щоб он-лайн звітність була у вільному доступі. Міський голова обіцяв встановити GPS-приймачі. До останніх днів вони їх було встановлено, потім знято. Деякі перевізники блокували подачу звітності, бо їм це не вигідно. Адже вони не дають ту кількість автобусів, яку повинні надавати», – коментує Валерій Веремчук.

Але навіть перші кроки – це вже прогрес.

«Ще є багато недопрацювань. Але те, що такі ініціативи нарешті з’являються під тиском роботи наших активістів, – це перший крок до зручності пасажирів. Поки ринок перевезень не буде прозорим, говорити про покращення якості не має сенсу. Наша перша вимога – це введення електронного обліку. Було 12 фірм на конкурсі. Але до зараз немає ніякого обліку, немає квитків. Нема тому, що це все тільки бізнес», – переконаний голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

Сподіваємося, найближчим часом пасажири зможуть у своїх гаджетах побачити рух потрібної маршрутки.

 

 


Читайте також:
28 Серпня, 2015 11:08
Ірця Ліпше б обладнали електронним квитком автобуси, і пустили знову великогабаритні маршрутки на 47а і два на 138 маршрут в час 8-9 ранку та 18-19 вечора.