На правах реклами

Як визначити якість молока. Поради експертів

3490 4
Якщо Ви дбаєте про власне здоров‘я та самопочуття близьких, Ви неодмінно маєте знати якомога більше про один із основних складників харчування – молоко та молочні продукти. Секретами того, наскільки визначальними є якість і походження молока, поділяться молочні майстри компанії «Галичина».

В основі –  молоко від господарств

Як відомо, молочна галузь «тримається» на закупівлі молока. Його купують в усіх продавців – від власників однієї-двох корів у селі, до фермерів з десятками чи сотнями «рогатих». Чимало молока є й на прилавках магазинів від різних виробників, у різноманітних упаковках та навіть смаках. То ж виникає просте запитання: як серед такого розмаїття обрати якісний продукт?

У Молочній компанії "Галичина" переконані: кращу сировину надають фермерські господарства. Адже саме фермери забезпечують збалансоване та правильне харчування корівок, а відтак – високу поживність молока. Такий підхід до вибору сировини дозволив компанії виготовляти продукцію, якість якої є однією з найвищих на ринку.

"У виробництві ми намагаємось використовувати лише  молоко від господарств, яке є найкращим на найпоживнішим, - розповідає заступник директора з питань постачання молочної сировини Ігор Любарський. - Якщо минулого року співвідношення молока у закупівлях "Галичини" становило 85% - від фермерів та 15% - з індивідуальних господарств, то вже цьогоріч стало 87% та 13% відповідно. З наступного року ми ще збільшимо частку молока від господарств  до 92%. А у найближчих планах досягти 100-відсоткового показника".

Сировину у компанії закуповують на території західних та центральних  регіонів України, що віддалені від промислових зон та є екологічно чистими. То ж молоко від таких господарств насичене усіма необхідними вітамінами, мікроелементами та отримує необхідну жирність й вміст білка. У результаті, купуючи молочні продукти під маркою "Галичина" (молоко, сметана, сир, масло, кисломолочні продукти), споживачі отримують якісний, багатий корисними елементами продукт.

Звичка чи корисність?

Для багатьох з нас вживання молочних продуктів вже стало звичкою. Хтось не уявляє собі каву без молока, для когось йогурт, кефір чи сир – це найкращий сніданок. Смаки різні, але, перш за все, маємо пам’ятати, що молоко є основою здорового, збалансованого та корисного харчування.

На корисності молока наголошують і у компанії "Галичина", які, у першу чергу, звертають увагу на вміст молочних білків.  Для прикладу, чим більше їх у молоці, тим поживнішими будуть улюблені йогурт чи кефір. Серед інших елементів, що позитивно впливають на наш організм, є ще молочний жир, вітаміни, ферменти та мікроелементи. Але увесь цей збалансований природою "букет" дуже сильно залежить від раціону харчування корів.

Найретельніше ж кормову базу для своїх корів забезпечують саме приватні фермерські господарства. Вони також мають чималу фінансову мотивацію на отримання молока високої харчової цінності, вартість якого оцінюється за вмістом жиру і білка.

"Приватні фермерські господарства зацікавлені в отриманні молока з найкращими мікробіологічними показниками. Тому на таких фермах процес доїння корів та миття обладнання автоматизовано, тут ретельно слідкують за санітарною обробкою "рогатих". То ж ці господарства є ідеальним вибором, адже мають усе для отримання чистого та якісного молока», - наголошує Ігор Любарський.

Звісно, що фермерам доводиться "тримати марку" і постійно проходити різноманітні перевірки на дотримання санітарно-епідеміологічних норм. "Галичина" обирає та працює із кращими і найбільш відповідальним з них.

Важливо також, що у компанії з кожним роком збільшують закупівлі саме молока від господарств, щоб радувати своїх споживачів якісною продукцією і при цьому – за доступною ціною. 

...

Читайте також:
28 Вересня, 2017 23:39
Марта а мене завжди дивувало як люди можуть купляти молоко у бабок на базарах. Мало того , що пляшки тягнуть зі смітників так щей не відомо чи та корова здорова і чи молоко хороше. Я за якісний продукт.
27 Вересня, 2017 20:11
Денис Відкрив для себе багато нового про якість молока.
26 Вересня, 2017 13:33
Владислав Вживання молочних продуктів є основою здорового способу життя та довголіття. Тож варто обирати якісного виробника. А я впевнений на 100% у ТМ Галичина.
26 Вересня, 2017 12:28
Світлана Коли купую молоко від Галичина, то впевнена, що беру якісний та сповнений молочними вітамінами продукт.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!