Як зміниться один із львівських народних домів

1081 0
Народний дім «Збоїща» може отримати нову актову залу.
Візуалізація: Urban ideas/Facebook

Візуалізація: Urban ideas/Facebook

Народний дім «Збоїща» у Львові планують відремонтувати. Зокрема, там має з’явитися нова актова зала для проведення лекцій та занять гуртків. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла в.о. директорки департаменту культури ЛМР Наталія Бунда.

За її словами, ініціативу провести ремонт у народному домі подали місцеві мешканці. Згодом її підтримали депутати міської ради. У будівлі планують оновити актову залу та провести нову систему опалення. Наталія Бунда зазначила, що провести повний ремонт у «Збоїщах» наразі неможливо через недостатнє фінансування. Вона сказала, що у Львові, крім цього, працює ще 5 народних домів, з них будівля Брюховецького знаходиться у майже занедбаному стані.

Архітекторка Ольга Криворучко, що стала однією із розробниць проекту ремонту актової зали, у коментарі Tvoemisto.tv розповіла, що фінансувати проект цього року не будуть. Відповідно, ремонт може розпочатися не раніше 2019 року.

«Ми поки що зробили тільки візуалізаію. Це має бути зал, що об’єднає дитячі гуртки, танці, там мать відбуватися концерти та лекції. Це буде багатофункціональний зал. Це досить стара будівля, яку дуже треба відремотувати – вона знаходиться майже у аварійному стані. Там зроблять ремонт актової зали та переодягалень», ­– каже вона.

Читайте також: Стратегія культури. Чому ТРЦ – це краще за клуб вишивальників

Нагааємо, ще у 2014 році народний дім «Збоїща» планували перетворити на освітньо-мистецьку лабораторію.

Микита Гладченко


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар