Які дороги Львівщини ремонтуватимуть цьогоріч в першу чергу. Перелік

14640 1
У лютому 2017-го року Львівська область створить остаточний перелік доріг, ремонт яких фінансуватиме цьогоріч. З пріоритетами вже визначилися: відремонтувати хочуть 4 головні дороги Львівщини.
ілюстративне фото: lifedon.com.ua

ілюстративне фото: lifedon.com.ua

Повний перелік доріг, які відремонтують у 2017-му році за кошти бюджету області, стане відомо після затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури та фінансування робіт, на виконання якої вже передбачили більше мільярда гривень. Про це повідомив у відповіді на інформаційний запит Tvoemisto.tv Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації.

За його словами, основними пріоритетними напрямками на 2017-й рік є продовження ремонту на головних дорожніх артеріях області:

Н-02 Львів – Тернопіль;

Н-13 Львів – Самбір – Ужгород (на ділянці від м. Львова до м. Самбора);

Н-17 Львів – Радехів – Луцьк (на ділянці від м. Львова до м. Кам’янка-Бузька);

Т-14-17 Куровичі – Рогатин.

Читайте також: Нові-старі велодоріжки: як у Львові змінюватимуть велоінфраструктуру. Візуалізація

На ремонт доріг Львівської області у 2017-му році виділено 1 мільярд 107 мільйонів гривень: 172 мільйони – з обласного бюджету, 935 мільйонів вдалося надати за рахунок перевиконання обсягів митних платежів.

«Ремонтні роботи на дорогах області будуть розпочаті після затвердження переліків об’єктів та при настанні будівельного сезону і сприятливих погодних умов», - наголосив Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, упродовж 2017-го року у Львові заплановано ремонт 28-ми вулиць, будівництво 11-ти нових об'єктів, у тому числі – кількох велодоріжок.  Зокрема, цьогоріч Шевченківський район отримає нові дороги, наземний перехід та велодоріжки. Tvoemisto.tv пропонує їх перелік та візуалізацію.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:

Коментарі (1)

Додати коментар
24 Січня, 2017 12:58
Антоха О виправили! Молодці. А мій попередній коментар для чого стерли, стидно?