Шевченківський район отримає нові дороги, наземний перехід та велодоріжки. Візуалізація

9252 0
Tvoemisto.tv дізналося, які саме дороги ремонтуватимуть, реконструюватимуть та будуватимуть цьогоріч у Львові. Пропонуємо перелік у Шевченківському районі.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

Упродовж 2017-го року у Львові заплановано ремонт 28-ми вулиць, будівництво 11-ти нових об'єктів, у тому числі – кількох велодоріжок. 

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомили, що в міському бюджеті на 2017-й рік передбачено понад 145 млн гривень на реконструкцію, капітальний ремонт вулиць та будівництво автошляхів, мостів і велодоріжок. Найбільший обсяг робіт заплановано виконати у Шевченківському районі, найменший – на Сихові.

Упродовж 2017-го року у Шевченківському районі відбуватиметься реконструкція на вулицях: Шевченка, Замарстинівській, Хмельницького, Мазепи, Грінченка.

Проведення капітального ремонту заплановано на вулицях: Лучкая, Світлій, Миколайчука, Холодній.

Також у Шевченківському районі планують збудувати пішохідний наземний перехід зі станції «Підзамче» до вулиці Замкової. Окрім того, у цьому районі з’являться три велодоріжки: від вулиці Варшавської до смт Брюховичі, в мікрорайоні Рясне-1 та на проспекті Чорновола. Уздовж проспекту також планують відремонтувати тротуари.

Пропонуємо вам картографічні зображення, де вказані ті вулиці або ділянки доріг, які планують відремонтувати у Шевченківському районі Львова.

Про заплановані ремонтні роботи доріг у інших районах Львова читайте у наступних публікаціях Tvoemisto.tv.

Підготувала Оксана Щобак,
інфографіка Анастасії Михалець


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар