На правах реклами

Які тролейбуси потрібні Львову: один новий чи 10 вживаних?

2135 1
Для Львова набагато доцільніше закупляти капітально відремонтовані тролейбуси із Європи, аніж викидати кошти на кілька тролейбусів виробництва «Електрон». Про це під час термінового виїзного засідання транспортної комісії Львівської міської ради, розповів голова депутатської групи «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук.
фото: lvivpost.net, grim.in.ua, fakty.ua

фото: lvivpost.net, grim.in.ua, fakty.ua

Виїзне засідання транспортної комісії відбулось у зв’язку із тим, що у Львові з початку року згоріло уже два тролейбуси.

 «Сьогодні ми переконались у тому, що набагато доцільніше закупляти капітально відремонтовані із Європи. Ці тролейбуси набагато дешевші, аніж нові тролейбус виробництва «Електрон», – каже Валерій Веремчук.

Зазначимо, що новий тролейбус «Електрон» обходиться у приблизно п’ять мільйонів гривень.

«Перед тим, як виділяти кошти на закупівлю нових дорогих тролейбусів, потрібно виділяти великі кошти для ремонтної бази тролейбусного депо», – наголосив Валерій Веремчук.

 «Я думаю, що ми маємо підтримувати у першу чергу львів’ян, які повинні мати нормальні умови для проїзду у громадському транспорті. Три чи чотири тролейбуси не знімають проблему. Сьогодні у Львові експлуатуються 57 тролейбусів при потребі міста у 150 одиниць. Ми розуміємо, що якщо замість одного нового тролейбусу можемо закупити близько 10 вживаних європейських тролейбусів, то це буде набагато краще для міста і його жителів. А ціна тролейбусів національного виробника повинна бути лояльною для міського бюджету», – каже Валерій Веремчук.

Загалом після огляду приміщень, ремонтної бази тролейбусного депо Валерій Веремчук відзначив, що має місце неефективне використання коштів, адже у працівників часто немає необхідних запчастин, щоб тролейбус, який поламався, «поставити на ноги». «Ми побачили, що є дуже багато проблем в управлінському та керівному складі «Львівелектротрансу» та тролейбусного депо зокрема», – каже депутат Львівської міської ради.

Джерело: Дивись Інфо.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
9 Липня, 2015 18:05
Остап Вважаю, що все керівництво тролейбусного депо, а саме ті хто відповідає за випуск і експлуатацію технічно справних тролейбусів на лінію повинні бути не лише звільнені, але і притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 367 Кримінального Кодексу по факту неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до яких заподіяло істотну шкоду підприємству, що виразилося у знищенні майна, а саме тролейбусів інв. № 580 та 574. В звязку з цим мною подана заява до прокуратури Франківського району м. Львова. Маю надію, що прокуратура не буде покривати дані злочини, а дасть належну оцінку та доведе справу до суду.